REKLAMA
Pokaż wyniki
Kolejność według:
Język:
RB Leipzig

Rasen Ballsport Leipzig

Niemcy
Mecze
Oglądaj
Zawodnicy
Statsy
Transfery
Info

Rasen Ballsport Leipzig - Mecze, Wyniki, Wyniki na żywo, Transmisje na żywo

*Please note that we do not provide live streaming of Rasen Ballsport Leipzig directly. We publish Rasen Ballsport Leipzig TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch Rasen Ballsport Leipzig matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Gdzie oglądać Rasen Ballsport Leipzig

Transmisje TV i streaming według rozgrywek

Rasen Ballsport Leipzig bierze udział w tych rozgrywkach: Bundesliga, Liga Mistrzów UEFA, Puchar Niemiec i Mecz towarzyski. Poniżej znajduje się lista transmisji w United States.

Bundesliga
Telemundo, Fandango, USA Network
Liga Mistrzów UEFA
CBS Sports, Telemundo, TelevisaUnivision, DAZN USA, fuboTV
Puchar Niemiec
DFB Play, Onefootball

Zawodnicy

Rasen Ballsport Leipzig - Kadra

Bramkarze

Orjan Nyland

Norwegia

36 lata · 198.4 funt · 6 ft 3 in

Leopold Zingerle

Niemcy

32 lata · 172 funt · 6 ft 0 in

Maarten Vandevoordt

Belgia

24 lata · 176.4 funt · 6 ft 3 in

Obrońcy

Willi Orban

Węgry

33 lata · 191.8 funt · 6 ft 1 in

Abdoul Kone
# 2 A. Kone

Francja

21 lata · 176.4 funt · 6 ft 3 in

Max Finkgrafe

Niemcy

22 lata · 169.8 funt · 6 ft 0 in

Maxime Esteve

Francja

24 lata · 191.8 funt · 6 ft 3 in

Castello Lukeba
# 23 C. Lukeba

Francja

23 lata · 160.9 funt · 6 ft 0 in

Lukas Klostermann

Niemcy

30 lata · 194 funt · 6 ft 1 in

David Raum
# 22 D. Raum

Niemcy

28 lata · 165.3 funt · 5 ft 10 in

Benjamin Henrichs

Niemcy

29 lata · 174.2 funt · 6 ft 0 in

Pomocnicy

Nicolas Seiwald

Austria

25 lata · 174.2 funt · 5 ft 10 in

Benno Kaltefleiter

Niemcy

18 lata

Andrija Maksimovic

Serbia

19 lata

Assan Ouedraogo

Niemcy

20 lata · 185.2 funt · 6 ft 3 in

Neil El Aynaoui

Maroko

25 lata · 169.8 funt · 6 ft 0 in

Rocco Reitz
# 20 R. Reitz

Niemcy

24 lata · 165.3 funt · 5 ft 9 in

Ridle Baku
# 17 R. Baku

Niemcy

28 lata · 158.7 funt · 5 ft 9 in

Christoph Baumgartner

Austria

27 lata · 160.9 funt · 5 ft 10 in

Atakujący

Johan Bakayoko

Belgia

23 lata · 167.6 funt · 5 ft 10 in

Brajan Gruda
# 10 B. Gruda

Niemcy

22 lata · 154.3 funt · 5 ft 10 in

Christopher Nkunku
# 28 C. Nkunku

Francja

28 lata · 149.9 funt · 5 ft 10 in

Marc Guiu
# 9 M. Guiu

Hiszpania

20 lata · 180.8 funt · 6 ft 1 in

Antonio Nusa
# 7 A. Nusa

Norwegia

21 lata · 160.9 funt · 5 ft 10 in

Cardoso Romulo
# 40 C. Romulo

Brazylia

24 lata · 174.2 funt · 6 ft 3 in

Ezechiel Banzuzi

Demokratyczna Republika Konga

21 lata · 6 ft 3 in

Tidiam Gomis
# 27 T. Gomis

Francja

20 lata · 156.5 funt · 5 ft 11 in

Samba Konate
# 13 S. Konate

Francja

17 lata

Statsy

Rasen Ballsport Leipzig Player Statistics

NazwaA
Bramkarze
O. Nyland 901100000
L. Zingerle
M. Vandevoordt 540660000
Obrońcy
W. Orban 6307701000
A. Kone 91010100
M. Finkgrafe 1283120000
M. Esteve 2874310000
C. Lukeba 343440010
L. Klostermann 59110000
D. Raum 540660000
B. Henrichs 2546420110
Pomocnicy
N. Seiwald 2986420000
B. Kaltefleiter
A. Maksimovic 1905501100
A. Ouedraogo 35110000
N. El Aynaoui 4936600120
R. Reitz 2334311010
R. Baku 3215412000
C. Baumgartner 181011000
Atakujący
J. Bakayoko 80211000
B. Gruda 3075410200
C. Nkunku 3586424100
M. Guiu 15110000
A. Nusa 5387703520
C. Romulo 2485323000
E. Banzuzi 5207701200
T. Gomis 3877613200
S. Konate 23220000

Transfery

Rasen Ballsport Leipzig Transfers

NazwaDataOdOpłata
Transfer do
O. Nyland
03 sierpnia 2026
03 sierpnia 2026SevillaWolny zawodnik
C. Nkunku
24 sierpnia 2026
24 sierpnia 2026AC MilanWypożyczenie
F. Jakel
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026BraunschweigPowrót z wypożyczenia
R. Reitz
30 czerwca 2026
30 czerwca 2026B. MonchengladbachTransfer
N. El Aynaoui
31 sierpnia 2026
31 sierpnia 2026AS RomaWypożyczenie
M. Esteve
16 lipca 2026
16 lipca 2026BurnleyTransfer
M. Guiu
31 sierpnia 2026
31 sierpnia 2026ChelseaTransfer
A. Kone
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026ReimsPowrót z wypożyczenia
B. Kaltefleiter
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026New York Red BullsPowrót z wypożyczenia
Transfer z
P. Gulacsi
01 sierpnia 2026
01 sierpnia 2026VillarrealTransfer
X. Schlager
21 lipca 2026
21 lipca 2026NottinghamWolny zawodnik
E. Elmas
21 sierpnia 2026
21 sierpnia 2026AtalantaWypożyczenie
L. Geertruida
20 sierpnia 2026
20 sierpnia 2026PSVWypożyczenie
C. Bitshiabu El
01 września 2026
01 września 2026GalatasarayWypożyczenie
S. Sani
04 września 2026
04 września 2026Al QadsiahTransfer
C. Harder
31 sierpnia 2026
31 sierpnia 2026StrasbourgWypożyczenie
A. Thomas
30 sierpnia 2026
30 sierpnia 2026NijmegenTransfer
Y. Diomande
04 sierpnia 2026
04 sierpnia 2026Real MadridTransfer

O Rasen Ballsport Leipzig

Utworzony  2009
Stadion  Leipzig Stadium
Pojemność  47,069
Menedżer  Martin Demichelis

Subskrypcja newslettera »

E-mail: Dlaczego warto się zarejestrować?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Aplikacja Live Soccer TV
Pobierz aplikację Live Soccer TV dla
iPhone i Android
Aplikacja Live Soccer TV dla iOSAplikacja Live Soccer TV na Androida