REKLAMA
Pokaż wyniki
Kolejność według:
Język:
Hoffenheim

TSG 1899 Hoffenheim

Niemcy
Mecze
Oglądaj
Zawodnicy
Statsy
Transfery
Aktualności
Info

TSG 1899 Hoffenheim - Mecze, Wyniki, Wyniki na żywo, Transmisje na żywo

*Please note that we do not provide live streaming of TSG 1899 Hoffenheim directly. We publish TSG 1899 Hoffenheim TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch TSG 1899 Hoffenheim matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Gdzie oglądać TSG 1899 Hoffenheim

Transmisje TV i streaming według rozgrywek

TSG 1899 Hoffenheim bierze udział w tych rozgrywkach: Liga Europy UEFA, Bundesliga, Puchar Niemiec i Mecz towarzyski. Poniżej znajduje się lista transmisji w United States.

Liga Europy UEFA
CBS Sports, Telemundo, TelevisaUnivision, DAZN USA, fuboTV
Bundesliga
Telemundo, Fandango, USA Network
Puchar Niemiec
DFB Play, Onefootball

Zawodnicy

TSG 1899 Hoffenheim - Kadra

Bramkarze

Lukas Petersson

Islandia

22 lata · 200.6 funt · 6 ft 3 in

Oliver Baumann

Niemcy

36 lata · 180.8 funt · 6 ft 1 in

Luca Philipp

Niemcy

25 lata · 183 funt · 6 ft 3 in

Obrońcy

Natnael Abraha

Niemcy

18 lata

Mats Rots
# 39 M. Rots

Holandia

20 lata · 154.3 funt · 6 ft 0 in

Sean Dulic

Niemcy

21 lata · 180.8 funt · 6 ft 1 in

Albian Hajdari

Kosowo

23 lata · 176.4 funt · 6 ft 2 in

Robin Hranac

Republika Czeska

26 lata · 187.4 funt · 6 ft 2 in

Valentin Gendrey

Francja

26 lata · 165.3 funt · 5 ft 10 in

Ozan Kabak

Turcja

26 lata · 189.6 funt · 6 ft 1 in

Koki Machida

Japonia

29 lata · 185.2 funt · 6 ft 2 in

Bernardo
# 13 Bernardo

Brazylia

31 lata · 167.6 funt · 6 ft 1 in

Vladimir Coufal
# 34 V. Coufal

Republika Czeska

34 lata · 167.6 funt · 5 ft 8 in

Pomocnicy

Alex Honajzer

Republika Czeska

20 lata

Wouter Burger
# 18 W. Burger

Holandia

25 lata · 183 funt · 6 ft 3 in

Nathan De Cat
# 17 N. De Cat

Belgia

18 lata

Luis Engelns

Niemcy

19 lata · 163.1 funt · 6 ft 2 in

Alexander Prass
# 22 A. Prass

Austria

25 lata · 158.7 funt · 5 ft 10 in

Patrick Wimmer

Austria

25 lata · 169.8 funt · 5 ft 11 in

Leon Avdullahu

Kosowo

22 lata · 174.2 funt · 6 ft 0 in

Cajetan Lenz
# 32 C. Lenz

Niemcy

20 lata · 176.4 funt · 6 ft 2 in

Atakujący

Bambase Conte
# 20 B. Conte

Niemcy

23 lata · 167.6 funt · 5 ft 11 in

Adam Daghim
# 14 A. Daghim

Dania

21 lata · 176.4 funt · 6 ft 2 in

Max Moerstedt

Niemcy

20 lata · 169.8 funt · 6 ft 4 in

Fisnik Asllani

Kosowo

24 lata · 178.6 funt · 6 ft 3 in

Tim Lemperle

Niemcy

24 lata · 172 funt · 6 ft 1 in

Adam Hlozek
# 10 A. Hlozek

Republika Czeska

24 lata · 185.2 funt · 6 ft 2 in

Andrej Kramaric

Chorwacja

35 lata · 160.9 funt · 5 ft 9 in

Zawodnicy

Valentin Lassig

Niemcy

23 lata

Tristan Spranger

Niemcy

19 lata

Statsy

TSG 1899 Hoffenheim Player Statistics

NazwaA
Bramkarze
L. Petersson
O. Baumann 6307700000
L. Philipp
Obrońcy
Natnael Abraha
M. Rots 3936600000
S. Dulic
A. Hajdari 312440010
R. Hranac 1705230000
V. Gendrey 30202000
O. Kabak 5417701020
K. Machida 3655410000
Bernardo 118220021
V. Coufal 6097700200
Pomocnicy
A. Honajzer
W. Burger 5116600030
N. De Cat 30211000
L. Engelns
A. Prass 1963212131
P. Wimmer 207431000
L. Avdullahu 6207701020
C. Lenz
Atakujący
B. Conte 4477522200
A. Daghim 5267702210
M. Moerstedt 1274221110
F. Asllani 2345410110
T. Lemperle 3355501000
A. Hlozek 4407612100
A. Kramaric 1087341110
Zawodnicy
V. Lassig
T. Spranger

Transfery

TSG 1899 Hoffenheim Transfers

NazwaDataOdOpłata
Transfer do
P. Wimmer
30 czerwca 2026
30 czerwca 2026WolfsburgTransfer
B. Conte
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026ElversbergPowrót z wypożyczenia
K. Aleksa
30 czerwca 2026
30 czerwca 2026Austria ViennaTransfer
S. Dulic
30 czerwca 2026
30 czerwca 2026Munich 1860Wolny zawodnik
A. Daghim
01 sierpnia 2026
01 sierpnia 2026SalzburgTransfer
M. Rots
30 czerwca 2026
30 czerwca 2026TwenteTransfer
C. Lenz
30 czerwca 2026
30 czerwca 2026BochumTransfer
N. De Cat
09 lipca 2026
09 lipca 2026AnderlechtTransfer
P. Benjamin
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026AltachPowrót z wypożyczenia
Transfer z
H. Tabakovic
09 lipca 2026
09 lipca 2026SalzburgTransfer
A. Szalai
07 lipca 2026
07 lipca 2026Pogon SzczecinWolny zawodnik
D. Geiger
26 sierpnia 2026
26 sierpnia 2026NijmegenWolny zawodnik
E. Yardimci
17 lipca 2026
17 lipca 2026KaiserslauternWypożyczenie
U. Tohumcu
13 sierpnia 2026
13 sierpnia 2026SalzburgWypożyczenie
M. Damar
21 lipca 2026
21 lipca 2026WolfsburgTransfer
Y. Eduardo
20 lipca 2026
20 lipca 2026Den HaagWypożyczenie
L. Erlein
23 lipca 2026
23 lipca 2026Bayer LeverkusenTransfer
D. Zeitler
09 sierpnia 2026
09 sierpnia 2026PaderbornWypożyczenie
D. Donkor
26 sierpnia 2026
26 sierpnia 2026OberhausenTransfer

Aktualności

TSG 1899 Hoffenheim - Wiadomości

Oliver Baumann gotowy na powrót do bramki reprezentacji Niemiec. "Czuję się w pełni sił"

SID/Flashscore · 2 weeks ago

Oliver Baumann wciąż nie porzucił nadziei na powrót do bramki reprezentacji Niemiec.

O TSG 1899 Hoffenheim

Utworzony  1899
Stadion  PreZero Arena
Pojemność  30,164
Menedżer  Christian Ilzer

Subskrypcja newslettera »

E-mail: Dlaczego warto się zarejestrować?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Aplikacja Live Soccer TV
Pobierz aplikację Live Soccer TV dla
iPhone i Android
Aplikacja Live Soccer TV dla iOSAplikacja Live Soccer TV na Androida